Новини

Всесвітній конгрес українців закликає не звільняти Уляну Супрун із посади

Чолій_Медпросвіта

Від імені конгресу до діючої влади звернувся президент ВКУ Євген Чолій, який стверджує, що саме за Супрун почалися реформи, і вони мають продовжуватись.

«Всесвітній конгрес українців закликає міжнародну спільну, зокрема Міністерство охорони здоров’я та недержавні організації, підтримати ініціативи Міністерства охорони здоров’я України під керівництвом виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка працює в інтересах кожного українського громадянина, а також на процвітання демократичної Української держави», — йдеться в офіційному зверненні ВКУ.

Українці, які входять до Всесвітнього конгресу, переконані, що саме ініційовані командою Уляни Супрун медичні реформи повинні докорінно змінити галузь та створити умови для чесного й прозорого використання державних коштів, які мають іти на заробітні плати лікарів та на надання якісної медичної допомоги населенню.

Варто зазначити, що чутки про звільнення Уляни Супрун із посади в.о. міністра охорони здоров’я почали поширюватися після схвалення більшістю голосів постанови екс-регіоналів Шурми та Вілкула про її звільнення у профільному Комітеті ВРУ з питань охорони здоров’я під головуванням Ольги Богомолець.

Заступник голови МОЗ Стефанішина: МОЗ не планує скорочувати лікарів і лікарні

Коли і як буде розглянута постанова про звільнення Уляни Супрун у Верховній Раді, поки невідомо. Втім, експерти запевняють, що рішення про звільнення Супрун, навіть у разі його ухвалення, не матиме юридичної сили й може бути відправлене до Кабінету Міністрів України та Прем’єра лише в якості рекомендації.

Чувствительная кожа: Патофизиологические подходы 

Комментировать

Нажмите для комментария