Новини

Врятовано десятого малюка Івано-Франківська завдяки новому апарату штучного дихання

У цій лікарні Івано-Франківська лікуються переважно хворі дітки, які прибувають сюди з усіх пологових будинків регіону, а у лікарні є 10 апаратів штучного дихання, з яких 8 вже вичерпали свій ресурс

Сучасний дихальний апарат, що підтримує вологість, вдих і видих немовлят, придбала за кошти місцевого бюджету Івано-Франківська обласна клінічна дитяча лікарня. Завдяки цьому пристрою можна підтримувати та доглядати недоношених дітей вагою від одного кілограма.

В Івано-Франківській обласній лікарні лікуються переважно хворі дітки, які прибувають до цього лікувального закладу з усіх пологових будинків регіону. В обласній дитячій лікарні є 10 апаратів штучного дихання, з них 8 свій ресурс вже вичерпали. Тож необхідність в такому обладнання існувала вже давно.

Дихальний апарат має 40 режимів роботи, основна функція якого — робити замість немовляти вдих і видих. На те, щоб дитина «роздихалась», залежно від її патології, потрібно 5 -7 днів. Потім переходять на інші допоміжні режими. Даний апарат штучного дихання допомагає значно швидше зняти немовлят зі штучної вентиляції легень і переходити на інші режими підтримки ШВЛ-апарату.

На сьогодні завдяки цьому обладнанню вдалося врятувати життя вже десятому малюку.

Керівництво Івано-Франківської обласної клінічної дитячої лікарні має плани оновити обладнання в імунологічній лабораторії, рентгенологічних та наркозно-дихальних апаратів, а також для проведення фіброгастроскопії.

Читайте также:

Комментировать

Нажмите для комментария