Дистанційне навчання Навчання Новини

Вперше онлайн-навчання: Сімейна академія «Діабет від А до Я»

Діабет від А до Я
Діабет є однією з найбільш актуальних медико-соціальних проблем суспільства.
Але, діабетична освіта здатна забезпечити пацієнтів з діабетом необхідними знаннями, вміннями та навичками, щоб запобігти розвитку тяжких хронічних ускладнень, до яких призводить дане захворювання. Доступність пацієнтів до шкіл самоконтролю в Україні є низькою і пропорційно зменшується із розміром населеного пункту, де проживають ці пацієнти. Особливо зараз, під час пандемії Covid-19, коли кількість нововиявлених пацієнтів збільшується, а можливості відвідати оф-лайн школу самоконтролю діабету немає.

Тому, Київський благодійний фонд «Діабетик» разом з партнером — ГО «Знай, що ти їси» за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України виступили з ініціативою та створили унікальну освітню онлайн-платформу для пацієнтів з інсулінозалежним діабетом – Сімейну академію: «Діабет від А до Я». Проходження онлайн-школи допоможе підняти обізнаність серед населення з різних куточків України щодо цукрового діабету, навчити людей з діабетом долати страх та приборкувати свою хворобу, щоб жити повноцінним життям.

Навчання складається с 4 модулів. В першому модулі особлива увага приділяється діабету 1 типу та питанням догляду за дітьми з діабетом. Також ви дізнаєтесь про методи профілактики ускладнень діабету та особливості догляду за людьми з ускладненнями.
Розпочати навчання можна вже сьогодні, або будь в який зручний для вас час за посиланням Сімейна академія «Діабет від А до Я».
Навчання доступне тільки зареєстрованим відвідувачам, після успішного проходження навчання слухачі отримують сертифікат.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook