Новини

Вперед, на схід! Лікарський десант їде до Попасної

Лікарі приїжджають в Попасну, огляд дітей та дорослих, медпросвіта

Лікарський десант їде до Попасної. Поки столичні держслужбовці опікаються процесами законотворчості та впровадження реформ, люди на Сході потребують медичної допомоги.

І так не дуже здорові люди в умовах постійного стресу хворіють частіше та довше, хронічні хвороби загострюються, а гострі переходять в хронічні. І все це на тлі катастрофічної нестачі лікарів, зокрема лікарів-спеціалістів. Тому виїзди лікарів в прилеглі до фронтових території стали вже традиційними.

Цього разу група лікарів знову вирушає в Попасну. Огляд мешканців Попасної буде проводитись з 23 по 25 листопада.

Щодо Попасної, куди вже неодноразово приїжджали лікарі з Києва, то вона розташована занадто близько до лінії розмежування: до лікарні менше кілометра, а до центру міста – всього чотири. І «прильоти», що періодично трапляються, не додають життю мешканців спокою.

Як розповідала Медпросвіта, в минулих поїздках приймали участь дитячі лікарі, які проводили професійні огляди в школі та дитячому садку.

Цього разу заплановані огляди як дітей, так і дорослих. Безкоштовний прийом проводитиметься в місті Попасна, вул. Первомайська, 165, в поліклініці КУ «Попаснянська ЦРЛ». Крім того, запланований огляд дітей дитячого інтернату та прийом в приміщенні лікарні міста Гірське.

Організатори акції:

 • Гришин Володимир (президент благодійного фонду «Громадська Ініціатива», провідний редактор державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами)
 • Вернигор Дмитро (головний лікар Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. Миколи Пирогова)
 • Усенко Наталя (головний редактор інформаційного агентства «Медпросвіта»)
 • Гревцова Радмила (адвокат Асоціації адвокатів України)

Медично-консультативну допомогу надаватимуть:

 • Бевзенко Тетяна Борисівна – д.мед.н., провідний науковий співробітник наукового відділу внутрішньої медицини ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, ревматолог, нефролог.
 • Сопко Олександр Олександрович – завідуючий терапевтичним стаціонаром з інфарктними ліжками ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, кардіолог .
 • Шаповалов Данило Юрійович – науковий співробітник наукового відділу малоінвазивної хірургії ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, судинний хірург, загальний хірург, лікар ультразвукової діагностики.
 • Пилипчук Олег Ростиславович, ортопед-травматолог, головний дитячий спеціаліст з ортопедії и травматології Департаменту охорони здоров’я Києва, 2 завідуючий відділенням ортопедії та травматології 1-й дитячої клінічної лікарні м. Києва.
 • Товкач Вадим Васильевич, дитячий ортопед-травматолог. ДКБ 1 м. Києва.
 • Бакшеєв Сергій Миколайович, к.м.н, акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, Зав. ЖК Пологового будинку №3, м. Києва.
 • Носенко Ольга Володимирівна – отоларинголог, лікар ординатор (дитячий), вищої категорії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».
 • Паскевич Юлія – лікар-отоларинголог (дорослий) Клініки «Медбуд».

Детальніше про поїздку чекайте після повернення з Попасної.

Ваш редактор,
Наталя Усенко

Комментировать

Нажмите для комментария