Новини

Восени Україна за замовленням МОЗ отримає понад пів мільйона доз вакцин проти грипу

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

За прогнозом ВООЗ, у новому епідсезоні в Україні циркулюватимуть  одразу чотири віруси грипу: вірус A/Brisbane/02/2018 (H1N1); вірус A (H3N2); вірус, подібний на B/Colorado/06/2017; вірус, подібний на B/Phuket/3073/2013.

Велике замовлення партії вакцин проти грипу було сформовано після зустрічі представників виробників з керівництвом МОЗ, представниками Центру громадського здоров’я, Держлікслужби, Державного експертного центру, дистриб’юторів вакцин, аптечних мереж та громадських організацій та активістів.

Супрун прокоментувала можливу відставку: Продовжуємо працювати над реформою до створення нового Кабміну

Перші партії вакцин мають прибути в Україну вже у жовтні. У Міністерстві охорони здоров’я пояснюють такий пізній термін поставки тим, що Всесвітня організація охорони здоров’я цього річ надала прогноз щодо штамів грипу з затримкою. В той же час спрощений електронний механізм надання реєстраційної форми для вакцин проти грипу дозволив пришвидшити надходження першим поставкам.

«Вакцину можна буде придбати в аптеках за власний кошт і отримати щеплення у свого лікаря. Також вакцину можна купити за кошти підприємств або місцевих бюджетів для пріоритетних груп ризику: медпрацівників, учителів, дітей до 5 років, вагітних, літніх людей, пацієнтів із хронічними захворюваннями», — йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Комментировать

Нажмите для комментария