Новини

ВООЗ: Кількість нових зареєстрованих випадків кору в усьому світі за перший квартал 2019 року зросла на 300%

ВООЗ_Медпросвіта

За офіційним звітом ВООЗ, тільки за перший квартал 2019 року офіційно зареєстровано понад 112 тисяч випадків кору в 170 країнах світу.

Для порівняні експерти ВООЗ зазначили, що за аналогічний період 2018 року було зареєстровано лише 28 тисяч випадків захворювання на кір у 163 країнах світу. При цьому, понад 30 тисяч випадків кору з зальної кількості було зареєстровано в Україні Центром громадського здоров’я МОЗ.

Наразі у ВООЗ мають лише попередні дані, більш чіткі цифри будуть визначені пізніше після опрацювання офіційних звітів країн, де були зареєстровані спалахи захворювання на кір.

Лідер за кількістю хворих на кір в Україні — Хмельницька область

Також у відомстві навели перелік країн де випадки захворювання на кір реєструються у великій кількості, а також фіксуються летальні випадки через ускладнення від захворювання: Демократична республіка Конго, Ефіопія, Грузія, Казахстан, Мадагаскар, Киргизстан, М’янма, Філіппіни, Судан, Таїланд та Україна.

Важливим фактором швидкого розповсюдження захворювання є також низький рівень вакцинації в цих країнах. Переважно на кір хворіють діти, але за даними ВООЗ, майже такий же показник захворюваності фіксується і серед дорослих. Бездіяльність та ігнорування вакцинації можуть призвести до зростання кількості летальних випадків, як серед дорослих так і серед дітей.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції