Новини

Внесення даних про вакцинацію в ЕСОЗ: стартував новий онлайн-курс для медичних працівників

Внесення даних про вакцинацію в ЕСОЗ

На платформі Академії НСЗУ став доступний новий онлайн-курс для медичних працівників «Внесення інформації в ЕСОЗ щодо вакцинації».

Цей курс допоможе медичним фахівцям сформувати розуміння процесу й основних вимог щодо коректного ведення електронних медичних записів під час проведення вакцинації на рівні первинної або спеціалізованої медичної допомоги та під час внесення історичних даних про вакцинацію.

Навчання важливо пройти лікарям первинної медичної допомоги, лікарям-педіатрам та лікарям-неонатологам пологових, неонатальних відділень та дитячих лікарень, середньому медичному персоналу, а також лікарям, які надають спеціалізовану медичну допомогу, у випадках проведення щеплень за екстреними показаннями, зокрема лікарям приймальних відділень та лікарям-ортопедам-травматологам.

Отримані в цьому курсі знання дозволять лікарям, а також медичним братам та сестрам вносити дані про вакцинацію, які надалі зможуть бути використані у клінічній практиці. Також актуальні та оперативні дані про вакцинацію є основою для забезпечення ефективного реагування та прийняття рішень як керівниками закладів охорони здоров’я, так і управлінцями.

Навчальний курс складається з двох розділів, інтерактивних завдань, прикладів реальних кейсів, корисних таблиць для завантаження, а також містить навчальні матеріали медичних інформаційних систем.

Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікат, який дорівнює 5 балам БПР.

Зареєструватися на новий курс «Внесення інформації в ЕСОЗ щодо вакцинації» можна на платформі Академії НСЗУ за посиланням.

 

Курс розроблений Національною службою здоров’я України спільно з фахівцями ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», ДП «Електронне здоров’я» та клінічними експертами за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Комментировать

Нажмите для комментария