Новини

Влада області провела оновлення автопарку «швидких»

Швидка_Медпросвіта

Керівництво Черкаської ОДА повідомило про закупівлю восьми нових автомобілів, які оснащені всім необхідним від дефібриляторів до кардіографів.

В рамках підвищення якості надання медичної допомоги, відповідно до реформи медичної галузі в Україні, керівництво Черкаської ОДА сумісно з місцевою владою розподілили бюджетні кошти 50 на 50 та змогли закупити 8 сучасних авто для швидкої.

«Автопарк «швидких» треба оновлювати щороку. Йдеться про людські життя та примноження шансів на їхній порятунок. Нинішні обнови ми купували за принципом «50 на 50». Половину суми на придбання автомобілів ми спрямували з обласного бюджету, іншу – з місцевих. Загалом це близько 16 мільйонів гривень», — доповідають в ОДА.

Треба відзначити, що з наступного року Міністерство охорони здоров’я планує провести серйозні зміни в роботі швидкої допомоги в Україні. Наприклад, лікарів переправлятимуть на роботу в госпітальні округи, до відділень інтенсивної терапії, а фельдшерів перекваліфікують у парамедиків.

Нове в охороні здоров’я: Парамедик

В той же час планується створення нових диспетчерських служб, які будуть фільтрувати виклики швидкої і направляти бригади тільки на екстрені випадки чи на аварії.

Та знову до теми «Парамедик у бригаді швидкій». Фельдшерів чекають курси, лікарів інша робота

Такі диспетчерські планують створити в усіх областях та великих містах України. Фінансування на створення диспетчерських буде поділено навпіл між місцевою владою та Державним фондом регіонального розвитку України.

Комментировать

Нажмите для комментария