Новини

Віце-прем’єр Розенко: За спротив медреформі лікарів та чиновників звільнятимуть

Розенко_Медпросвіта

В Уряді повідомили про намір протидіяти спротиву медреформі на місцях. Лікарі повинні приймати пацієнтів, а чиновники — працювати, або всіх звільнять.

Ще в перші дні після початку підписної кампанії «Лікар для кожної родини» МОЗ повідомило про спротив реформі на місцях. Лікарі відмовляли у підписанні декларації пацієнтам, мотивуючи це тим, що вони проживають у інших районах або навіть містах України. МОЗ нагадує, що прив’язка до місця реєстрації наразі відсутня, тож пацієнт може обирати лікаря в будь-якому медичному закладі.

«Я вимагаю від МОЗ, а насамперед — від місцевих органів влади, жорстко реагувати на саботаж медичної реформи», — заявляє Павло Розенко.

МОЗ надало пояснення щодо відмови в підписанні декларації в медзакладах

За інформацією віце-прем’єра, є випадки, коли в медичних установах відмовляють пацієнтам, змушують заповнювати декларації власноруч чи навіть продають бланки декларацій. Окрім того, повідомляється про випадки, коли лікарі навіть не знають, як працює відповідна програма.

«Якщо хтось зі службовців та лікарів не може забезпечити швидке впровадження медичної реформи, то його мають звільнити», — заявляє Розенко.

 

Джерело: ІА Інтерфакс

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • О чем речь,главный врач поликлинику зарегистрировал ,налипку приклеил,но компьютерной техникой обеспечит в июле месяце.Вызова принимает картотека, вызова в полном объеме,вызовные журналы заполняются,статталоны пишутся, диспонсеризация проводится,поф осмотры продолжаются здоровых детей.И поскольку декларации надо показывать то работайте в свободное от работы время.Стыдно сказать на трамвайной остановке есть вай фай а вполиклинике нет.На всё один ответ Бакалова сказала вот такая реформа по харьковский.

    Ми на Facebook