Новини

Віртуальна операційна «Epiqar» надає нові можливості при оперативних втручаннях

Віртуальна операційна

У межах роботи телемедичного напряму в Україні запроваджено 7 проєктів надання медичної допомоги із застосуванням 5 телемедичних платформ.

Сервіси успішно інтегровані в роботу медичних закладів та забезпечують проведення телемедичних консультувань із вибухо-вогнепальних, опікових травм, а також єдину консультативну мережу з використанням пристроїв віртуальної присутності та навіть віртуальну операційну.

Можливість віддаленого консультування під час проведення хірургічних втручань надає новітня платформа інтерактивного телеконсультування «Epiqar».

Телемедична платформа «Epiqar» — це апаратно-програмне рішення для організації онлайн-трансляцій під час проведення хірургічних операцій. Вона дозволяє об’єднати в єдину захищену мережу камери, встановлені в операційних кімнатах у різних медичних закладах, та надати медичним працівникам можливість бачити всю операційну, а також отримувати пряму відеотрансляцію з роботів-маніпуляторів, які використовуються під час операцій.

Завдяки телемедичній платформі «Epiqar» лікарі можуть, перебуваючи в будь-якому місці за наявності підключення до інтернету, брати участь у проведенні операційних втручань або переглядати збережені раніше та архівовані записи. Хірурги можуть бачити в чіткому розширені 4K, що відбувається з органами пацієнта. Система ґрунтується на програмному забезпеченні, яке працює з медичним обладнанням та забезпечує трансляцію аудіопотоку за допомогою Bluetooth-колонки та підключення навушників.

Крім того, лікарі можуть отримувати широкий спектр інформації, необхідної для аналізу та консультації під час проведення операції в режимі потокових даних, зокрема із засобів відео- аудіо- спостереження, роботів-маніпуляторів, які встановлені та використовуються в операційних кімнатах.

«Телемедична платформа «Epiqar» дозволила отримати новий досвід у проведенні оперативних втручань. Так, одного разу в моїй практиці виникла гостра потреба допомоги своїм колегам із регіону, а часу на поїздку взагалі не було. Інженери, які працювали в медичному закладі, оперативно надали мені доступ до віртуальної операційної, за допомогою якої я зміг приєднатися до колег у режимі реального часу, а також переглянути зображення, які були зроблені за допомогою цифрового ендоскопічного обладнання. Таким чином я зміг і побачити саму проблему, і допомогти дистанційно своїм колегам» — поділився досвідом використання віртуальної операційної «Epiqar» лікар Володимир Коваленко.

Платформа «Epiqar» повністю захищена та побудована на основі хмарних технологій.

Нагадаємо, штучний інтелект дозволяє віддалено аналізувати показники здоровʼя вагітних українок.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook