Новини Новини медицини

Випробування вакцини проти ВІЛ — розпочато!

Фахівці Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США у співпраці зі своїми колегами з ПАР розпочинають наймаштабніше випробування вакцини проти ВІЛ.

Вакцина була розроблена американськими вченими, а її клінічні випробування пройдуть на території ПАР. Вивчати ефективність використання і ризик виникнення побічних ефектів препарату будуть в 15 медичних закладах за участю абсолютно здорових і сексуально активних добровольців обох статей у віці 18-35 років.

Загальна кількість учасників дослідження складе 5 400 осіб. Завершити роботу планують до 2020 року.

Слід зазначити, що даний препарат не є новинкою. Це модифікована версія вакцини, яку застосовували американськими військовими медиками в експериментальному порядку в Таїланді в 2009 році.

Тоді випробування приймали локальний характер, проте отримані результати виявилися вельми обнадійливими. Щеплення показало 31,2% ефективності, а результат працював протягом 3,5 років після курсу вакцинації.

Вчені сподіваються, що ця спроба випробування вакцини проти ВІЛ продемонструє грандіозні результати, які допоможуть подолати хворобу.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook