Новини

Віктора Шафранського представлено колективу МОЗ України

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко представив сьогодні колективу МОЗ України Віктора Вікторовича Шафранського в якості тимчасово виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

«Важлива галузь, яка потребує сьогодні системних змін і твердих рішень, не може залишатися без керівника. Будучи майже рік на посаді заступника Міністра охорони здоров’я, Віктор Шафранський, впевнений, має необхідний досвід, а також підтримку серед колективу і представників медичної спільноти, аби не зупинити розпочатих зрушень та втілювати ідеї реформ в життя. В часи кадрових змін, поки визначаються з міністром, команда має рухатися вперед», — підкреслив П. Розенко.

Він наголосив на важливості розпочатих реформ в системі охорони здоров’я – передачі повного обсягу державних закупівель лікарських засобів на міжнародні організації, реформування системи фінансування закладів охорони здоров’я та підвищенні якості медичних послуг, посиленні ресурсів з державного та місцевих бюджетів на підтримку реформ, результатом яких має стати покращення якості здоров’я та життя людей.

В свою чергу Віктор Шафранський подякував за висловлену довіру, за увагу керівництва держави до проблем галузі та висловив сподівання, що спільними зусиллями команди міністерства, керівників обласних структур охорони здоров’я, представників фахового медичного та наукового товариства вдасться досягти поставлених цілей. «Ознайомлення з роботою галузі на місцях, яку я проводив останній час, зустрічі з керівниками обласних управлінь, закладів охорони здоров’я, ректорами медичних вишів, науковцями, лікарями дали можливість визначити пріоритети подальшої роботи, і тепер наше спільне завдання – випрацьовувати єдиний дієвий механізм їх реалізації. Вже багато зроблено, і я особисто вдячний тій команді, яка розпочала реформи, і тій, яка продовжує працювати над ними, за кращі їх досягнення», — наголосив він.

Читайте также: 

 

Комментировать

Нажмите для комментария