Новини

Віктор Шафранський проінспектував Київську обласну клінічну лікарню

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський здійснив моніторинговий візит до Київської обласної клінічної лікарнї та перевірив стан надання медичної допомоги пацієнтам із захворюванням на грип, наявність протигрипозних препаратів та можливості закладу для прийому нових пацієнтів з грипом.

Як відзвітував головний лікар закладу Микола Анкін, наразі в лікарні перебуває 18 хворих на грип, 6 із них – в реанімації. З початку року звернулося 25 хворих, зареєстрований 1 летальний випадок.

«Через місце свого розташування лікарня є стратегічним вузлом для надходження пацієнтів з грипом як з області, так зі столиці. Тому у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації заклад готовий у разі необхідності прийняти більшу кількість пацієнтів. Проте складною є ситуація із забезпеченням необхідними лікарськими засобами», — відзначив М. Анкін.

Віктор Шафранський нагадав, що протягом найближчого тижня МОЗ очікує надходження препаратів «Таміфлю та «Реленци» від провідних виробників цих ліків, а також в якості гуманітарної допомоги з Литви. «Цієї кількості має вистачити для покриття необхідних потреб лікувальної мережі і ми забезпечимо, щоб розподіл був здійснений в найкоротші терміни», — підкреслив посадовець.

Спільно з директором департаменту охорони здоров’я Київської обласної держадміністрації Олегом Ременником заступник Міністра ознайомився з роботою відділення інтенсивної терапії, де зараз перебувають хворі з важкими пневмоніями, а також, принагідно, оглянув відділення судинної хірургії, ортопедо-травматологічний центр, приймальне відділення для страхових пацієнтів, сучасний центр екстреної медичної допомоги.

Комментировать

Нажмите для комментария