Новини

Віктор Шафранський ознайомився з ходом проведення вакцинації проти поліомієліту на Хмельниччині

З метою ознайомлення зі станом проведення турової імунізації населення від поліомієліту у Хмельницькій області з робочим візитом регіон відвідав заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

Спільно з директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яковом Цуглевичем заступник Міністра відвідав кабінети щеплень поліклініки Хмельницької міської дитячої лікарні та Хмельницького районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Яків Цуглевич ознайомив із основними напрацюваннями щодо проведення імунізації в області.

За його словами, 30 вересня область отримала 93 400 доз ОПВ та 18 200 доз ІПВ, яких вистачить для проведення першого туру імунізації. Вся вакцина доставлена в територіальні ЛПЗ області із дотриманням умов «холодового ланцюга» під час транспортування, зберігання та використання вакцин. Впродовж вересня – жовтня поточного року медичними працівниками в області у засобах масової інформації активно проводилася санітарно-просвітницька робота щодо проведення турової імунізації населення проти поліомієліту. Впродовж серпня – жовтня проведено навчання відповідальних фахівців Департаменту (підготовлено 7 спеціалістів) на тренінгах, організованих за сприяння Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» щодо проведення імунізації проти поліомієліту.

Фактично 22 жовтня в області розпочата імунізація дитячого населення проти поліомієліту. Департаментом організовано щоденний збір інформації з територіальних ЛПЗ області про хід її виконання. Станом на 26.10.2015 року вакциновано 5 254 дитини з 83 454 дітей цільової групи, що підлягають вакцинуванню (6,3%).

Принагідно Яків Миколайович ознайомив Віктора Шафранського з організацією роботи єдиної оперативно-диспетчерської служби Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Також заступник Міністра охорони здоров’я мав змогу ознайомитись з роботою, напрацюваннями, досягненнями та проблемами медиків Летичівської районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, у Старокостянитинові – з роботою районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, який знаходиться на території ЦРЛ та амбулаторії загальної практики/ сімейної медицини (ЗПСМ) №1 Старокостянтинівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Комментировать

Нажмите для комментария