Новини Новини медицини

Виклики лікарів додому у Львові будуть скасовані

 

Зараз робочий графік сімейного лікаря виглядає приблизно так: 3 години розраховано на консультації в кабінеті, а 3 години – для виїзду до пацієнтів. Але вже скоро дана схема діяти не буде.

«Зараз виїзди ще не скасовані. Та є така пропозиція, як і в усьому цивілізованому світі, щоб лікарі на виклики не ходили. Такі зміни надають автономію лікарю і медичному закладові», — розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Альтернативою звичайним виїздам додому до пацієнтів стануть консультації по телефону або по скайпу. Лікар сам буде вирішувати, до кого потрібно їхати в першу чергу, а кому достатньо консультації в телефонному режимі, адже в наш час ситуації бувають різні, і зазвичай замість приїзду лікаря достатньо звичайної рекомендації.

«Вони перестають бути залежними від встановлених у радянський час регламентів. Якщо пацієнтові необхідно приділити сорок хвилин, то саме стільки приділяють, якщо ж достатньо однієї хвилини, то буде стільки. Я проти того, щоб сімейні лікарі ходили на виклик», – сказав Володимир Зуб.

Основною метою даних нововведень є наближення українських медичних стандартів надання медичної допомоги до стандартів інших розвинутих держав.

Комментировать

Нажмите для комментария