Новини

Віднині керівники медичних закладів самостійно підбиратимуть кадри

При цьому у МОЗі звертають увагу на те, що примірні штатні нормативи носять рекомендаційний характер

Керівникам українських закладів охорони здоров’я законодавчо надано більше допомоги відносно формування і затвердження усіляких штатних розкладів. У відповідному наказі йдеться про те, що кадри підбиратимуться виходячи із того, який обсяг медичної допомоги і фактичного навантаження виконує певна медична установа.

Примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я  затверджені наступним наказом

  • Наказ МОЗ України від 11 травня 2016 року №427 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2000 року №33».

У прес-службі українського МОЗу звертають особливу у увагу на те, що усі затверджені штатні нормативи носять виключно рекомендаційний характер.

Читайте також: Мусий: Законопроект по автономности клиники исключает риск приватизации

Головне правило наказу полягає в тому, що штатний розклад медичної  установи формується залежно від того, який обсяг медичної допомоги надається саме цим закладом і погоджується особисто керівником закладу, після чого його має затвердити головний розпорядний бюджетних коштів.

Також керівникам закладів охорони здоров’я надано право у межах бюджетного фонду оплати праці змінювати штатний розклад підрозділів, наприклад, вводити посади, що не передбачалися у нормативах цього закладу.

При цьому керівникам медичних закладів заборонили вводити посади, що не були передбачені Національним класифікатором професій України, діючим переліком лікарських посад і посад молодших фахівців з медичною освітою.

Читайте також: Эксперты: украинские клиники должны получить автономию до конца 2017 года

Комментировать

Нажмите для комментария