Новини

У Львівському обласному перинатальному центрі відкрили відділення допоміжних репродуктивних технологій

Відділення допоміжних репродуктивних технологій

У Львові при обласному перинатальному центрі вперше за історію комунальних перинатальних центрів відкрили відділення допоміжних репродуктивних технологій для лікування безпліддя.

Важливо, що український перинатальний центр не лише працює під час війни, ба більше – розвивається. Так, наприкінці 2022 року тут розпочав роботу Банк грудного донорського молока для передчасно народжених і доношених хворих дітей. А вже на початку 2023 року – відділення допоміжних репродуктивних технологій.

Загалом за тривожний 2022 рік центр здобув усеукраїнську першість у наданні медичної допомоги під час пологів – понад тисяча вимушено переміщених жінок мали змогу отримати тут кваліфіковану допомогу у пологах.

Щоби на власні очі побачити роботу центру та подивитися, як рятують наших малюків під час повномасштабної війни, заклад відвідали перші леді України та Латвії – Олена Зеленська й Андра Левіте. Перша леді Латвії – медикиня за освітою, у своїй країні вона взяла під опіку українських мам і немовлят, які з’являються на світ у латвійських пологових будинках.

«Попри війну й випробування діти повинні народжуватися в безпеці та найкращих умовах. Бо саме так народжується наше майбутнє», – зазначила Олена Зеленська.

Комментировать

Нажмите для комментария