Новини

Відбулася четверта конференція «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

У доповідях спікери висвітлили сучасні аспекти електро- і ехокардіографічної діагностики, амбулаторного моніторування ЕКГ, дистанційної реєстрації та аналізу ЕКГ, полісомнографії, електроенцефалографії

Конференцію відкрив генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», член-кореспондент НАМН України Б. Тодуров. У доповідях були висвітлені сучасні аспекти електро- і ехокардіографічної діагностики, амбулаторного моніторування ЕКГ, дистанційної реєстрації та аналізу ЕКГ, полісомнографії, електроенцефалографії. В рамках конференції завідувач кафедри функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика професор Жарінов О.Й. і доцент Куць В.О. провели двогодинний інтерактивний майстер-клас «Діагностика та сучасні підходи до лікування аритмій серця».

Під час конференції відбулася координаційно-методична нарада щодо стану підготовки нормативної документації з функціональної діагностики. Як стало відомо, проекти наказів МОЗ України про організацію та роботу системи функціональної діагностики, а також про кваліфікаційні характеристики фахівців з функціональної діагностики пройшли громадське обговорення. Робоча група МОЗ України провела підсумкову експертизу цих проектів з урахуванням усіх зауважень та побажань.

Читайте также: На Донбасі пройшли консультації з попередження серцево-судинних захворювань

Комментировать

Нажмите для комментария