Новини

Відбулась науково-практична конференція «Обіг контрольованих препаратів у практиці сімейного лікаря»

17-18 вересня в м. Ірпінь відбулась науково-практична конференція «Обіг контрольованих препаратів у практиці сімейного лікаря». Організаторами Конференції виступили НМАПО імені П. Л. Шупика, Громадська організація «Асоціація сімейних лікарів м. Києва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники обговорили питання доступу пацієнтів до контрольованих препаратів: особливості чинної нормативно-правової бази, збалансованої наркополітики в Україні, обігу контрольованих препаратів у зоні АТО, дотримання прав паліативних пацієнтів, особливості надання паліативної допомоги дітям тощо.

Також йшлося про особливості діагностики та лікування деяких орфанних захворювань у практиці сімейного лікаря, ведення важкохворих та невиліковно хворих пацієнтів.

Участь в Конференції взяли представники МОЗ України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Інституту сімейної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика, НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, ВГО «Українська асоціація сімейної медицини», сімейні лікарі та керівники центрів первинної медичної допомоги – всього понад 200 фахівців з усіх регіонів України.

Комментировать

Нажмите для комментария