Новини Новини медицини

Від ВІЛ вилікували першого пацієнта.

Британські вірусологи вперше в історії змогли повністю вилікувати пацієнта з ВІЛ. Лікування за новою пробною методикою пройшов 44-річний чоловік.

Це тільки перший вдалий результат спеціального способу терапії, яка дозволяє розпізнавати  вірус і знищувати його відразу по всьому організму.

На даний момент в клінічних випробуваннях нової методики беруть участь 50 добровольців. І навіть якщо результати лікування всіх або більшості учасників дослідження будуть стабільними як мінімум 5 років, вчені мають ще тривалий період проводити клінічні дослідження на ефективність і виникнення можливих побічних ефектів після застосування терапії.

Як відомо, нині застосовуються способи лікування ВІЛ засновані на використанні препаратів, які здатні сповільнювати поширення вірусу, однак на сьогоднішній день не існує ліків, здатних повністю вилікувати захворювання, крім першого випадку Британських вчених.

Так «золотим стандартом» лікування ВІЛ є застосування високоактивної антиретровірусної терапії, суть якої полягає в одночасному прийомі 3-4х сильнодіючих препаратів, здатних максимально ефективно і довго сповільнювати розмноження і поширення ВІЛ в організмі хворого.

Суть нового методу полягає в використання вакцини, яка активує імунітет пацієнта і прийом препарату (Воріностат) здатного розбудити і активувати прихований в організмі вірус. В результаті максимально підготовлена імунна система людини отримує можливість виявити і знешкодити всі уражені клітини, тим самим вилікувавши пацієнта повністю.

Комментировать

Нажмите для комментария