Новини

Від НСЗУ вже вдруге надійшли кошти до медзакладів за підписані декларації з пацієнтами

МОЗ_Медпросвіта

Прес-служба МОЗу повідомила про передачу коштів з державного бюджету до медзакладів первинки. Фінансування закладів базувалось на кількості пацієнтів які обслуговуються в тому чи іншому медзакладі.

Наразі гроші отримали всього 154 медзаклади первинної ланки . Це ті установи, які встигли пройти процедуру автономізацію та подати необхідний  пакет документів до НСЗУ для укладання договору про надання медичних послуг населенню. НСЗУ в свою чергу виплачує кошти установам враховуючи об’єм наданих медпослуг та кількість підписаних декларацій між лікарями первинки та пацієнтами.

Окремо МОЗ наводить інформацію щодо розміру фінансування тих чи інших медзакладів первинної ланки, враховуючи їх специфіку та стан:

«15 серпня 154 комунальні і приватні медзаклади, які у червні підписали договори з Нацслужбою здоров’я, загалом отримали 253,8 млн грн за обслуговування пацієнтів у серпні. 31 медзаклад отримав суму за серпень частково, оскільки термін їхніх діючих ліцензій завершується до 31 серпня. Як тільки медзаклади отримають нові ліцензії, НСЗУ продовжить оплати за обслуговування пацієнтів.

В Україні зареєстровано вже 47 256 випадків гострої кишкової інфекції, з них 3046 захворювання на сальмонельоз

16 серпня ще 6 закладів отримають загалом 10,9 млн грн. У НСЗУ чекають на уточнення у їхніх звітах.

Ще один районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримає оплату від Нацслужби здоров’я за серпень, як тільки поновить ліцензію.

Усього у серпні медзаклади отримали оплату за обслуговування майже 3,5 мільйонів пацієнтів, які уклали декларації, і 4,9 мільйонів людей, які зареєстровані на території обслуговування закладів.»

МОЗ: 14,8 мільйонів українців вже підписали декларацію з лікарем первинки

Комментировать

Нажмите для комментария