Новини

Верховній Раді не вдалось відмінити реформу Супрун

Супрун отримала нагороду, медпросвіта

«Ми будуємо нову, сучасну та справедливу систему охорони здоров’я і цей процес вже не зупинити»,- повідомила Уляна Супрун.

Нагадаємо, що 20-го жовтня декілька нардепів зареєстрували проект постанови про відміну реформи у вигляді законопроект 6327. Десятого листопада нардепи провалили голосування за постанову, а тому законопроект про державні гарантії на медичні послуги та лікарські препарати очікує остання стадія затвердження. В найближчі тижні закон підпишуть Голова Верховної Ради Андрій Парубій та президент Петро Порошенко.

Наказом від 26 жовтня 2017 року N 1542 було скасовано професію «фельдшер медицини невідкладних станів»

«Він запускає нову систему фінансування системи охорони здоров’я, яка дозволить зробити якісну медичну допомогу доступнішою для громадян, поліпшить умови праці та збільшить дохід для лікарів і допоможе підсилити медичні заклади по всій країні», – прогнозує в.о. міністра.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Також нагадаємо, що перші зміни за реформою будуть проходити на первинній ланці. З наступного року сімейні лікарі, лікарі внутрішньої медицини та педіатри почнуть підписувати декларації про надання медпослуг пацієнтам, а також отримувати фінансування за новою системою.

Комментировать

Нажмите для комментария