Новини

Верховна Рада відхилила використання міжнародних протоколів лікування

Протоколи_Медпросвіта

В ході розгляду законопроекту №6327 рішенням народним депутатів було відхилено норму законопроекту про використання міжнародних протоколів.

Втім, у МОЗ підкреслюють, що поки що доступний наказ МОЗ №1422, який дозволяє українським лікарям на законних основах використовувати міжнародні протоколи лікування з джерел, які були офіційно затверджені та рекомендовані МОЗ.

З яких джерел дозволено брати міжнародні протоколи на рівні уніфікованих в Україні? Перелік

Підкреслимо, що цей наказ можуть відмінити в найближчий час. Народні депутати розраховують на те, що після прийняття законопроектів про медичну реформу, Кабінет міністрів України офіційно подасть на розгляд у Верховну Раду кандидатури на пост міністра охорони здоров’я. Але, розраховувати Супрун на цей пост поки не може. Нардепи у більшості проти її призначення.

Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів

В той же час, наказ МОЗ №1422, який дозволяє використовувати міжнародні протоколи лікування має підтримку тільки в стінах МОЗу. В більшості потенційних кандидатів на пост міністра ця ідея визвала бурхливу хвилю критику. Тому, так, як із нормою в законі, вони можуть просто відмінити наказ.

Комментировать

Нажмите для комментария