Новини

Верховна Рада ухвалила законопроект №6604, який надасть кошти на реформу медицини

врач_записывает_на_бланке_ручкой_медпросвіта

Сьогодні у другому читанні Верховна Рада ухвалила законопроект про впровадження медреформи №6604, який вносить зміни у Бюджетний кодекс.

Завдяки цим змінам в Бюджетний кодекс Міністерство охорони здоров’я значно просунулось у створенні національної служби здоров’я України та подальшому переході до нової системи оплати праці медиків.

«Медична реформа починається у 2018 році з докорінних змін первинної медичної допомоги. Пацієнти починають обслуговуватися у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, якого обрали вони. Медичний заклад, у якому працюють ці лікарі отримуватимуть пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, що уклав з ним договір», — прокоментувала прийняття законопроекту Уляна Супрун.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Нагадаємо, що вчора президент Петро Порошенко повідомив, що підпише одночасно всі закони, які стосуються медичної реформи в Україні. Очікується, що підписання відбудеться вже наступного тижня.

За планом реформи, в 2018 році, приблизно у другому півріччі, лікарі первинної ланки почнуть отримувати фінансування за новою системою. Згідно проекту бюджету на 2018 рік, за кожного пацієнта Національна служба здоров’я виплачуватиме 370 грн. на рік.

Реформа на вторинній та третинній ланках медицини очікується вже після 2020 року. Мінімальна зарплатня лікаря становитиме 250 відсотків від середньої по Україні станом на липень місяць минулого року.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook