Новини

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Реформа_ампули_шприц_Медпросвита

Верховна Рада ухвалила законопроект Супрун №6327 у другому читанні та в цілому. З наступного року, лікарі первинки отримавутимуть гроші за пацієнтів

Рішення було прийнято і набрало 240 голосів у Верховній Раді. В зв’язку з цим офіційно можна оголосити, що реформа медицини стартувала по-справжньому. З наступного року пацієнти заключатимуть договори з лікарями, лікарі отримуватимуть зарплати з урахуванням кожного пацієнта, а також сама медицина буде поділена на платну та безкоштовну.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

«Щойно Верховна Рада ухвалила законопроект 6327, який запускає медичну реформу! 240 голосів! Дякую народним депутатам за цей історичний крок! Дякую голові Верховної Ради Андрій Парубій, Президенту Петро Порошенко, Прем‘єр-міністру Volodymyr Groysman, всій команді Уряду, всім громадським активістам, експертам, аналітикам, медикам, команді Міністерство охорони здоров’я України та кожному, хто підтримував зміни в медицині весь цей час. Завдяки вам у 2018 році почнеться перша реальна медична реформа в країні!», — написала на своїй сторінці Супрун.

Реформа сільської медицини від президента прийнята у Верховній Раді!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook