Новини

Верховна Рада має розглянути петицію за легалізацію медичної марихуани – зібрано 25 000 підписів

ВРУ_Медпросвіта

Українська асоціація медичного канабісу повідомила, що петиція розміщена на сайті ВРУ зібрала 25 042 підписів. За підписання петиції також агітувала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Головна ідея петиції, на переконання авторів, полягає у знятті обмеженні на використання медичного канабісу, яка порушує конституційне право близько 2 мільйонів громадян на життя і доступ до ефективного лікування.

«Експертна дискусія, що почалася завдяки петиції в минулому місяці, тепер має завершитися в парламенті ухваленням відповідного закону», — вважає речник асоціації Тарас Ратушний.

Якщо ви не отримуєте свої 20 000 зарплати, спитайте про неї в головного лікаря

Зазначимо, що останнім часом в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун неодноразово розміщувала інформацію про користь використання медичного канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту і ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу і багатьох інших важких хвороб на своїй сторінці у мережі Facebook.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook