Говорять лікарі

Вчепилися в медицину, як голодний вовк в зайця!

реформа_заяц_и_волк_ну_погоди_медпросвіта
Не розумію, навіщо так принижувати лікарів? Візьміть любу галузь, яка ще лишилася в країні -кругом бардак неймовірний. Кругом порядок треба наводити. Так ні, вчепилися в медицину, як голодний вовк в зайця!

Люди, які за таку реформу не в Україні живуть?

Не розумію, звідки підтримка тієї реформи і чому ЗМІ так радісно віщають про те, що реформа почалася. Ну не від лікарів та підтримка. Це точно.

При пані Супрун фінансування медицини скоротили в декілька разів.

Де вакцини? Чому АХМАДИТ буде платним?

Чому держава перестане допомагати онкохворим? Чому закрили єдину в Україні психлікарню для неосудних хворих?

А про експерементальні ліки? А про платні послуги?

Це-геноцид українців!

 Можливо я розумію щось не так?

Не розумію, навіщо так принижувати лікарів? Візьміть любу галузь, яка ще лишилася в країні -кругом бардак неймовірний. Кругом порядок треба наводити. Так ні, вчепилися в медицину, як голодний вовк в зайця!

Країну хоч трохи з колін підійміть, людям дайте вільно дихати, на всі груди, а тоді вже реформуйте, те що лишилося. Пацієнтам — гідну медицину, лікарям — гідні умови праці і повагу. Бо здається за кордоном наших лікарів чекають і цінують, а свої об них ноги витирають, з великої подачі пані Супрун та в угоду МВФ.

Ваш лікар

 

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.
Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції