Новини

Лише 100 грамів шоколаду на день попередить серцево-судинні захворювання

Група фахівців з Шотландії реалізувала унікальний експеримент, завдяки якому лікарі зафіксували нові корисні властивості шоколаду. Слід зауважити, що в процесі здійснення лабораторних і клінічних проектів вчені з Абердинського університету задіяли 25 тисяч осіб.

Дослідники стверджують, що тривалість спостережень склала 12 років. Відзначається, що в результаті здійснення випробувань медики виявили нові лікарські властивості шоколаду. Виявилося, що ймовірність виникнення серцево-судинних недуг зменшується в кілька разів, якщо людина вживає по 100 грамів цього продукту протягом дня, пише expres.ua

Відзначається, що серед учасників експериментів були представники слабкої і сильної статі середнього і старшого віку. 20% опитаних абсолютно не їли шоколадних виробів. Інші добровольці з’їдали в середньому по 7-100 грамів шоколаду на добу. Найбільшою популярністю харчовий компонент користувався серед молодих юнаків та дівчат. Повідомляється, що раціон харчування цих людей відрізнявся великою кількістю жирів і вуглеводів.

Комментировать

Нажмите для комментария