Новини

Вчені виявили ген, що дозволяє на 30% продовжити життя

Група вчених із США змогла виявити спосіб, що сприяє уповільненню процесу наступу безжальної старості, при цьому продовживши життя і відклавши наступ вікових хвороб. Для цього дослідниками з Інституту молекулярної біології в Лос-Анджелесі був проведений експеримент на мушках-дрозофілах.

Під час дослідження науковці активували ген АМРК в нервових клітинах комах, внаслідок чого фахівцями було зафіксовано різке уповільнення процесів старіння в організмі. Завдяки активізації «потрібного» гена життя плодових мух збільшилася на 30%.

Вчені повідомили, що якщо аналогічне вдасться повторити на дослідах з участю людей, то середня тривалість життя людини збільшиться з 80 до 104 років, а недуги (наприклад, такі, як рак, діабет, хвороба Альцгеймера) будуть набагато менше і рідше турбувати.

Варто відзначити, що експеримент на мушках-дрозофілах був проведений не випадково, оскільки саме генетичний код цих комах вже повністю розшифрований представниками наукового світу, тому вони можуть цілеспрямовано на нього впливати.

Джерело: http://cherry-lady.com.ua/novyny/250-prodovzhiti-zhittya

Комментировать

Нажмите для комментария