Новини

Вчені винайшли пігулку щастя

Цілком імовірно, що вже скоро в аптеках світу можуть з’явиться таблетки від поганого настрою. Австралійські дослідники мельбурнського і квінслендського університету розповіли пресі, що ними проводиться перше в світі клінічне випробування препарату, який допомагає підняти настрій і впоратися з депресією.

Основна відмінність від антидепресантів полягає в тому, що його дія спрямована не на одну «мішень», а контролює безліч нейробіологічних процесів, завдяки чому задіюються кілька нейропередатчиків і хімічних процесів у мозку.

За словами дослідників, які вирішили використовувати в складі цього препарату речовину омега-3 і цинк, їх основна дія є протизапальною, а, як відомо, запалення найчастіше пов’язане з депресією.

Вчені стверджують, що зовсім скоро вони можуть отримати новий супер-ефективний препарат для підняття настрою. Тим не менш, вони наполягають, що ця речовина не зможе повністю замінити антидепресанти, що вже існують.

Поки в аптеках Австралії чудо-препарату ще немає, але дослідники не виключають такої можливості в найближчому майбутньому.

Повідомляється, що експериментальний препарат знаходиться на стадії тестування, яке проводиться на базі Національного інституту науково-дослідницьких технологій Австралії в Сіднеї.

Джерело: http://cherry-lady.com.ua/novyny

Комментировать

Нажмите для комментария