Новини

Вакцини від основних штамів грипу будуть в регіонах до кінця місяця

Для того, щоб запобігти пандемії, цього року необхідно привити 20% українців. При цьому, вакцини треба купувати за свій рахунок.

Кожна з вакцин надійде до аптек «Фармація» та інших, і вже там українці зможуть їх купити для планової вакцинації. Окремо у МОЗ повідомили, якщо вакцини надійдуть до регіону трохи пізніше не слід відмовляти собі і дитям у вакцинації. Краще їх зробити на місяць пізніше, ніж зовсім не робити.

Опитування щодо вакцинації від грипу

«Для того, щоб не було пандемії, важких широких епідемій, проти грипу потрібно привити 20% населення. У нас цей рівень доходить до 0,5%. На який період припаде пік захворюваності відповісти важко. Все буде залежати від того, як швидко буде розповсюджуватись вірус серед дітей. Тому що в нас 70 відсотків хворих грипом – діти», — вважає головний лікар Київського міського Центру здоров’я О. Стойка.

4 вакцины от гриппа можно использовать в этом году. Список

За даними ВООЗ, в 2018-2018 епідсезоні по Україні будуть спостерігатись три віруси: A/Michigan/45/2015 — форма свинячого грипу, A/Hong Kong /4801/2014 — пташиний грип і B/Brisbane/60/2008

Комментировать

Нажмите для комментария