Новини

У жодній з областей України не перевищено епідемічний поріг грипу та ГРВІ

Класифікація стану дітей з кашлем чи утрудненим диханням

Прес-служба МОЗ України повідомила про нормалізацію ситуації з захворюваністю на грип та ГРВІ. За тиждень у жодній з областей не перевищено епідемічний поріг.

«Грипом і ГРВІ захворіло 165 тисяч 533 особи, з них 64% — діти. Летальних випадків від грипу та ГРВІ не зареєстровано.  Досліджено 266 зразків матеріалів від пацієнтів з підозрою на грип та ГРВІ, в 90 випадках виявлені РНК вірусу грипу типу В, а в 14 випадках – грип типу А. З початку епідемічного сезону щеплення проти грипу зробили 182 тисячі 755 осіб», — ідеться в офіційному повідомленні МОЗ України в мережі Facebook.

МОЗ планує щорічно виплачувати лікарям первинки 1,4 тис. грн. за кожну дитину до 5 років

У МОЗ нагадують, що найбільший ризик захворіти на грип виникає під час контактів із хворим у перші дні після появи симптомів. У групі ризику — діти та люди похилого віку з послабленим імунітетом.

«Особа, яка хворіє ГРВІ, вважається заразною за декілька днів до появи перших проявів хвороби і поки не пройдуть всі симптоми. В багатьох випадках цей період становить два тижні. Як правило, загальні прояви з’являються впродовж перших двух-трьох днів, а саме в цей період існує високий ризик зараження вірусом від хворого», — пояснюють у МОЗ.

Уляна Супрун заявляє, що 170 тисяч українців вже підписали декларацію з лікарем

Комментировать

Нажмите для комментария