Новини

В ЄС з’явились нові наукові стандарти для ранньої діагностики хвороби Альцгеймера

препарат від Альцгеймера - медпросвита

В понеділок 11 грудня 2017 року Єврокомісія опублікувала єдині для країн ЄС наукові стандарти. Вони необхідні для підвищення виявлення та боротьби з хворобою.

Нові наукові стандарти дозволять краще та точніше відкалібрувати інструменти для діагностики та в майбутньому дозволять швидше створювати нові лікарські препарати з більшою ефективністю проти хвороби Альцгеймера.

Треба відзначити, що в середньому в Євросоюзі щорічно витрачають майже 168 мільярдів євро на боротьбу с хворобою Альцгеймера та іншими формами деменції.

Альцгеймера може передаватись під час переливання крові

«Рання діагностика має ключове значення для людей з хворобою Альцгеймера, оскільки раннє лікування може затримати розвиток хвороби і допомогти цім людям довше зберігати самостійність», — прокоментував рішення ЄС комісар з питань охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів Вітенис Андрюкайтис.

Згідно результатам дослідницьких амбулаторій, наразі саме хворобо Альцгеймера є самим розповсюдженим типом деменції в Євросоюзі (від 50 до 70 відсотків випадків). Щорічно кожна з країн ЄС, а також десятки меценатів інвестують в програму вивчення мозку людини у боротьбі з деменцією.

Пептиды в лечении Паркинсона, Альцгеймера и других заболеваний

Комментировать

Нажмите для комментария