Новини

В якому віці починає старіти людина?

Вчені повідомили точну дату переходу організму в стадію старості. Раніше передбачалося, що людина починає старіти в віці 50 років. Останні наукові експерименти встановили, що людський організм вже починає в’янути з 39 років. Внутрішні органи переходять в стадію старіння. До такого висновку прийшла група американських нейропсихологів з Національного Університету США.

Вони стверджують, що саме 39 років постає точкою відліку старості організму. Науковці відібрали групу респондентів різного віку і запропонували пройти їм повну діагностику організму і нейропсихологічний тест. В ході обробки отриманих результатів було встановлено, що частина добровольців віком 38 — 40 років продемонструвала прикордонні результати між «молодістю  і старістю».

Тому, вчені припустили, що саме в 39 років і починається наше старіння. Фахівці пояснили цей факт, як природне старіння людського організму в ході зниження психофізичної активності.
Головним чинником, що сприяє запуску процесу старіння в 39 років, як вважають вчені, є знижений відсоток вироблення мієліну, що представляє собою унікальну речовину, яка охороняє нервові клітини від шкідливих впливів.

Ми починаємо втрачати здатність краще запам’ятовувати інформацію та концентрувати свою увагу на певних об’єктах. Також, в цей період багато людей починають скаржитися на проблеми з серцево-судинною та нервовою системами. Постійні болі в кінцівках і в опорно-руховому апараті стають основною причиною малорухомості людини.

Медики рекомендують не запускати своє здоров’я, а навпаки, починати приділяти йому все більше уваги. У цьому віці необхідно відмовитися від шкідливих звичок і дотримуватися здорового способу життя. І тоді ви зможете прожити ще багато щасливих днів.

Джерело: http://cherry-lady.com.ua/novyny

Комментировать

Нажмите для комментария