Новини

В Верховній Раді бажають звільнити Уляну Супрун та Олександра Лінчевського

ВРУ_Медпросвіта

Відповідна постанова була зареєстровано під час засідання профільного комітету ВРУ з питань охорони здоровья за ініціативою декількох нардепів.

На думку парламентарів дії Уляни Супрун на посту в.о. міністра охорони здоровья та Олександра Лінчевського на посту заступника міністра призвели до таких наслідків, як масова міграція кваліфікованих медичних кадрів, приблизно 70 тисяч, знищення колективного імунітету нації, зрив міжнародних закупівель та неефективне використання бюджетних коштів, що також підтверджується відповідними звітами Національної рахункової палати України.

«Колективний імунітет нації знищено. Міжнародні закупівлі зірвано. Впровадження автономізації медичних закладів теж зірвано. Державну програму боротьби з раком провалено» — прямо заявляють у відповідній постанові.

Первинну допомогу надаватимуть без декларацій для пацієнтів у невідкладному стані

Документ збираються винести на голосування у Верховній раді. В разі його ухвалення, документ буде передано до Кабінету міністрів України з вимогою звільнити цих людей з посад, які вони займають вже майже 2 роки.

«На тлі такої складної ситуації з ефективністю роботи Міністерства охорони здоров’я України є неприпустимими непрофесійні висловлювання заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського щодо безперспективності виділення коштів для лікування хворих громадян на рак, яке викликало обурення суспільства та є несумісним із покладеними на Міністерство охорони здоров’я України завданнями», — заявляють народні обранці.

Скрининг сердечно-сосудистых заболеваний при помощи ЭКГ. Международные рекомендации

2 комментария

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook