Новини

В Україні зареєстровано вже 47 256 випадків гострої кишкової інфекції, з них 3046 захворювання на сальмонельоз

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Про це офіційно повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

Літній сезон найбільш несе найбільшу небезпеку для населення. В своєму повідомленні в.о. міністра охорони здоров’я розповіла про випадки отруєння шаурмою у Києві. М’ясо яке використовували у фаст-фуді було постачалось з сальмонельозом. На щастя, всі пацієнти своєчасно отримали медичну допомогу, а стосовно постачальника продуктів ведеться розслідування.

«Хот-доги, пиріжки з біляшами та інший фаст-фуд, який можна придбати в кіоску чи на вуличному ярмарку, завжди є потенційно небезпечним для здоров’я, якщо ви не впевнені, у яких умовах він зберігався  та готувався», — зазначає Уляна Супрун.

Окремо необхідно додати, що в Україні продовжується реєстрація випадків захворювання на ботулізм. Наразі кількість сироватки проти цього захворювання обмежена, тому МОЗ передає дози сироватки виключно за необхідністю в регіони, а запаси зберігають на складах Укрвакцини.

Супрун: Після перекваліфікації фельдшери зможуть отримувати до 14 тисяч грн. зарплатні

В той же час, в наступні декілька тижні до України має прибути офіційно закуплена через міжнародні закупівельні організації сироватка проти ботулізму за кошти державного бюджету.

МОЗ: 14,8 мільйонів українців вже підписали декларацію з лікарем первинки

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook