Новини

В Україні залишилось лише 25 сироваток від Ботулізму

По всій країні продовжуються зараження ботулізмом, але державних запасів сироватки до кінця року залишилось лише 25 штук від допомоги ООН.

У Львівській області одразу двох дорослих чоловіків відправили до реанімації через ботулізм після вживання домашньої м’ясної консерви. Ще один випадок стався сьогодні на Рівненщині у жінки, яка вживала сальтисон, вона також була госпіталізована.

В самих інфекційних відділеннях лікарень сироватки немає, її необхідно отримувати через звернення департаментів охорони здоров’я до МОЗу. Тоді звернення обробляється, а сироватка надсилається до медичного закладу кур’єром.

У Львівському випадку один з пацієнтів був у надзвичайно важкому стані, тому сироватку шукали всіма силами через інтернет. Її надав невідомий меценат, завдяки чому життя 67-річного чоловіка вдалось врятувати, повідомляє NewsOne.

Підкреслимо, що з початку року зареєстровано 90 випадків зараження – у дев’яти випадках врятувати життя пацієнтам не вдалось, через відсутність сироватки.

Проблему з її отриманням прокоментувала в.о. міністра Уляна Супрун, яка повідомила, що звичайні закупівлі ліків від ботулізму в цей час неможливі, через те, що вони не зареєстровані, а російські неможливо проконтролювати за якісними показниками.

Комментировать

Нажмите для комментария