Новини

В Україні зафіксовано перші випадки захворювання на дифтерію та правець

Дифтерія_Медпросвіта

Згідно інформації від Міністерства охорони здоров’я, перший випадок дифтерії зареєстровано в Луганській області, правець – в Києві.

Про першого хворого на дифтерію у Рубіжному Луганської області повідомив під час робочого брифінгу у МОЗ переможець конкурсу на посаду директора Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта.

Незважаючі на отримання всіх профілактичних щеплень у дитинстві, 31-річний мешканець Рубіжного захворів на дифтерію. Діагноз офіційно підтверджено лабораторними аналізами. Окремо Курпіта повідомив, що протягом 2017 року в Україні не було зафіксовано жодного випадку дифтерії.

Перший випадок захворювання на правець у 2018 році зафіксували вже у Києві.

«Минулого року і в січні 2018 року зареєстровано по 1 випадку захворювання на правець у дорослих», — повідомляє директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Сергій Чумак.

Чоловік знаходиться під наглядом лікарів у стаціонарі. В той же час, Чумак переконаний, що в Києві є реальний ризик швидкого поширення дифтерії.

Е. Комаровский: Общество требует трупов. И корь покажется сладкой ягодкой на тортике, когда придет дифтерия

Нагадаємо, що в Міністерстві повідомили про готовність до спалахів дифтерії в Україні. Згідно офіційній інформації, яка була розповсюджена прес-службою МОЗ наприкінці минулого тижня, для протидії захворюванням на складах перебуває 6 мільйонів доз вакцини.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook