Новини

В Україні заборонили вакцину для профілактики кору «Пріорікс»

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

За рішенням Держслужби з лікарських засобів, вакцина італійського виробництва з російською реєстрацією більше не використовуватиметься в Україні.

Відповідне розпорядження вже набуло чинності. Повідомляється, що заборонений імунологічний препарат не зареєстрований у нашій країні. Отже його реалізація та використання на території країни порушують законодавство України. У разі виявлення даного імунологічного препарату Держлікслужба зобов’язує усі суб’єкти господарювання вилучити його з обігу для подальшої утилізації.

У Міністерстві охорони здоров’я ще наприкінці минулого року обіцяли максимально обмежити кількість лікарських засобів російського походження. Таке рішення вони пояснюють тим, що ліки російської реєстрації або виробництва неможливо перевірити на відповідність світовим стандартам та якість. Отже їхнє використання є фактичною загрозою для здоров’я українців.

Україна отримала закуплені в ЮНІСЕФ 220 тисяч доз вакцини проти кору

Зазначимо, що перед забороною того чи іншого препарату Міністерство охорони здоров’я взяло на себе зобов’язання забезпечити ринок та медичні установи аналогічними, але максимально якісними препаратами з європейською або американською реєстрацію.

МОЗ збирається повністю заборонити не вакцинованим дітям відвідувати школи

Вже цього року в Україні замість «Пріорікс» використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи бельгійського виробництва. Всі вакцини були закуплені Дитячим фондом ООН (Юнісеф).

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook