Вибір редакції Новини

В Україні повністю або частково відновили 865 медзакладів, пошкоджених РФ

В Україні повністю або частково відновили 865 медзакладів, пошкоджених РФ
В Україні повністю або частково відновили 865 обʼєктів медзакладів, які пошкодила Росія.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя.

«За понад 23 місяці війни у різних регіонах України було відновлено повністю або частково 865 об’єктів медзакладів. Зокрема, 504 об’єкти відновлені повністю та ще 361 – частково. Найбільше – у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях», — йдеться у повідомленні.

У МОЗ зазначили, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ворог пошкодив 1525 об’єктів медзакладів та ще 196 об’єктів зруйнував повністю (об’єкти відновленню не підлягають).

Найбільших втрат зазнали медзаклади Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей. У повному обсязі отримати інформацію щодо ступеня руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях наразі неможливо.

Крім того, російська армія пошкодила 103 автівки екстреної медичної допомоги, 258 автомобілів знищила та 125 автівок «екстренки» захопила.

Як повідомлялося, у с. Черкаська Лозова та у селищі Лісне, що на Харківщині, відновили амбулаторії первинної медичної допомоги.

Фото ілюстративне МОЗ

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook