Новини

В Україні буде відкрито дев’ять нових кардіоцентрів до жовтня

МОЗ_Медпросвіта

МОЗ України анонсувало закінчення будівництва в цьому році сучасних кардіоцентрів в регіонах України, для яких ще минулого року було закуплено 12 ангіографів.

Наразі з 12 кардіоцентрів, які мали б вже функціонувати, відкрито лише три – в Чернігові, Запоріжжі та Коломиї. Ще чотири у МОЗ обіцяють відкрити до кінця літа, а саме в Маріуполі, Чернівцях, Рівному та Тернополі. Решту очікувати слід у вересні-жовтні 2018 року.

Нагадаємо, що відкриття цих кардіоцентрів передбачено програмою боротьби з серцево-судинними захворюваннями. Їх відкриття, за ідеєю команди в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, дозволить в найкоротший термін надати допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарду.

Українці після трансплантації органів вимушені відмовлятись від ліків, які закуповує МОЗ України

Також необхідно додати, що Міністерство охорони здоров’я за новою системою буде розподіляти закуплені за державні кошти стенти. Частина буде передаватись саме в ці новостворені кардіоцентри, а швидка допомога у випадку підозри у пацієнта на інфаркт міокарду одразу направлятимуться до цих кардіоцентрів, а не в найближчу лікарню, якщо це збільшить шанси пацієнта на одужання.

В Україні запрацює електронна форма рецепту на наркотичні та психотропні препарати

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook