Новини

В Швеції почали вживлювати чіпи з Covid-паспортами

Чіпи з Covid-паспортами

Шведська компанія Epicenter продемонструвала новий субдермальний імплантат для сертифікатів вакцинації COVID-19. 

Як повідомляє Ruptly з посиланням на компанію-розробника, імплантат складається з NFC-чіпу, який містить дані, які можна отримати за допомогою зчитування пристрою, такого як смартфон, сумісний з NFC. Розробники стверджують, що процедура введення чіпа під шкіру є безпечною та безболісною. Пристрої імплантуються в руку між ліктем і кістю руки або між великим і вказівним пальцями. За словами розробників, цей процес «оборотний на сто відсотків» і чіп можна вийняти з руки будь-коли.

«Імплантати — це дуже універсальна технологія, яку можна використовувати для багатьох різних речей, і прямо зараз дуже зручно мати доступ до COVID-паспорта. Якщо акумулятор вашого телефону розрядиться, він завжди доступний для вас. Так що, звичайно, саме так ми використовуємо цю технологію сьогодні, наступного року ми використовуватимемо її для чогось іншого», — розповів директор Epicenter зі збоїв Ханнес Шоблад.

За словами Шоблада, процедура не потребує спеціальної телефонної програми. Самі імпланти завжди можна витягти за потреби. Так, чіпи встановили вже понад 6 тисяч жителів Швеції.

Імплантати наразі недоступні для продажу, хоча компанія регулярно проводить «імплантаційні заходи» з людьми, які зацікавлені у технології.

Epicenter – це інноваційний центр, що поєднує різні нові технології, включаючи імплантацію мікрочіпів. Компанія потрапила до заголовків газет на початку цього року після того, як сотні співробітників та членів компанії імплантували свої ключі під шкіру.

Читайте рубрику: Новини МедПросвита| Територія пацієнта

Комментировать

Нажмите для комментария