Новини

В окремих медзакладах витрати на зарплату керівництва у 6-8 разів перевищують витрати на зарплату лікарів — НСЗУ

В окремих медзакладах місячні витрати на зарплату керівництва у шість-вісім разів перевищують витрати на зарплату лікарів.

Як повідомила заступник голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Оксана Мовчан на брифінгу в середу, зокрема, у першому кварталі середні витрати на оплату праці лікарів «первинки» становили 14,5 тис. грн, середнього медперсоналу — 7804 грн, молодшого медперсоналу — 4449 грн.

При цьому, за даними НСЗУ, у деяких медзакладах середньомісячні витрати на оплату праці лікаря становлять 20-28 тис. грн. Зокрема, в Центрі первинної допомоги Любомльської райради Волинської області середньомісячні витрати на оплату праці лікаря становлять 28,5 тис. грн, у Центрі первинної допомоги №1 Солом’янського району Києва — 27 тис. грн.

Зеленський: Україна готова до масового виробництва вакцини проти коронавірусу

Середньомісячні витрати на оплату праці керівника медзакладу в першому кварталі 2020 року становили 23070 грн.

«В окремих медичних закладах середньомісячні витрати на оплату праці керівництва у шість-вісім разів більші, ніж на оплату праці лікарів. Зокрема, такі медзаклади є у Волинській, Черкаській, Полтавській, Закарпатській областях. Так, в одному з медичних закладів Черкаської області середньомісячна оплата праці керівника становить 58767 грн, а лікаря — 7586 грн», — сказала вона.

Бюджет 2021: МОЗ у 2,5 рази збільшить тариф на екстрену медичну допомогу

Мовчан наголосила, що «медичні працівники під час підписання колективного договору, мають звертати на це увагу».

Комментировать

Нажмите для комментария