Новини

В окремих медзакладах витрати на зарплату керівництва у 6-8 разів перевищують витрати на зарплату лікарів — НСЗУ

В окремих медзакладах місячні витрати на зарплату керівництва у шість-вісім разів перевищують витрати на зарплату лікарів.

Як повідомила заступник голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Оксана Мовчан на брифінгу в середу, зокрема, у першому кварталі середні витрати на оплату праці лікарів «первинки» становили 14,5 тис. грн, середнього медперсоналу — 7804 грн, молодшого медперсоналу — 4449 грн.

При цьому, за даними НСЗУ, у деяких медзакладах середньомісячні витрати на оплату праці лікаря становлять 20-28 тис. грн. Зокрема, в Центрі первинної допомоги Любомльської райради Волинської області середньомісячні витрати на оплату праці лікаря становлять 28,5 тис. грн, у Центрі первинної допомоги №1 Солом’янського району Києва — 27 тис. грн.

Зеленський: Україна готова до масового виробництва вакцини проти коронавірусу

Середньомісячні витрати на оплату праці керівника медзакладу в першому кварталі 2020 року становили 23070 грн.

«В окремих медичних закладах середньомісячні витрати на оплату праці керівництва у шість-вісім разів більші, ніж на оплату праці лікарів. Зокрема, такі медзаклади є у Волинській, Черкаській, Полтавській, Закарпатській областях. Так, в одному з медичних закладів Черкаської області середньомісячна оплата праці керівника становить 58767 грн, а лікаря — 7586 грн», — сказала вона.

Бюджет 2021: МОЗ у 2,5 рази збільшить тариф на екстрену медичну допомогу

Мовчан наголосила, що «медичні працівники під час підписання колективного договору, мають звертати на це увагу».

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції