Новини

В Одесі почала працювати зимова школа «Громадське здоров’я в Україні»

Врач_Медпросвіта

Сімейні лікарі, терапевти, медсестри, працівники обласних департаментів здоров’я та експерти будуть працювати шість днів для покращення системи громадського здоров’я.

Основна ідея зимової школи полягає в тому, щоб встановити норми системи громадського здоров’я та знайти шляхи для її впровадження в життя кожного українця. На думку Міністерства, саме профілактика хвороб для кожного українця має стати інструментом, який подовжить середню тривалість життя населення.

Сімейні лікарі та терапевти напрацьовуватимуть інструменти для того, щоб  сприяти постійному обстеженню пацієнтів. Таким чином вдасться значно покращити ситуацію у ранньому виявленню захворювань, збільшити рівень вакцинації до європейських норм, а також збільшити інформованість суспільства щодо збереження власного здоров’я.

“Попереджати хвороби завжди краще, ніж потім лікувати їх. З боку держави важливою складовою є розробка стратегії профілактики хвороб, але ця стратегія буде тим ефективнішою, чим більше українців буде її розуміти і дотримуватися. Важлива роль у розвитку громадського здоров’я в Україні належить медичній спільноті і тому, як відбувається співпраця на усіх рівнях системи”, — сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун

Відзначимо, що дану зимову школу запускають завдяки роботи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні при підтримці Міністерства охорони здоров’я. В ній також приймають активну участь Швейцарський Інститут охорони здоров’я та тропічної медицини, Маастрихтський університет (Нідерланди), Світовий Банк, Міжнародний фонд «Відродження», USAID та Medical hub Odrex.

Можливість попрацювати з провідними експертами світу допоможуть значно покращити свої знання в направленні сучасної доказової медицини та перейняти досвід Європи та США.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook