Новини

В.о. міністра охорони здоров’я заявляє, що Богомолець заблокувала можливість голосування за медреформу

Реформа_ампули_шприц_Медпросвита

На своїй сторінці у Facebook Уляна Супрун розмістила повідомлення, в якому звинувачує голову профільного комітету у блокуванні подання законопроекту 6327 на голосування

Нагадаємо, що битва за медичну реформу почалась вчора з посту Уляни Супрун про те, що членами профільного комітету у ВР було виключено з урядового законопроекту 6327 такі норми, як сооплата, затвердження міжнародніх протоколів лікування на законодавчому рівні.

Також нардепи вирішили, що було б розумніше і далі розподіляти бюджет на охорону здоров’я через медичні субвенції, а не передавати їх до Національної служби здоров’я, яка ще має бути створена.

В свою чергу Уляна Супрун заявила, що на цей час в України недостатньо коштів, щоб забезпечити безкоштовне лікування на всіх рівнях медицини, тому необхідна система сооплати (Держава компенсує певну частину вартості операції, пацієнт – решту зі своєї кишені ред.).

Поки що нардеп Ольга Богомолець не надала пояснень щодо свого рішення не пропускати до зали законопроект 6327 на голосування у другому читанні.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook