Новини

В найближчий час вирішиться хто стане міністром охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

План Гройсмана та президента американці Уляні Супрун здійснити вдалось. Її завдання було провести реформу, тому кандидатуру міністра і не подавали. Тепер подадуть.

Та навіть погоджена Верховною Радою реформа охорони здоров’я у виді законопроекта №6327 та №6604 не гарантують, що Супрун стане повноцінним міністром. Про це офіційно говорив заступник голови фракції Блок Петра Порошенко.

План реформ. Лікарям платять тільки за послуги та пацієнтів, платний пакет медпослуг, договори з медичними закладами

«Прийняття та проведення реформи охорони здоров’я не прив’язані до кандидатури Уляни Супрун на пост міністра», — заявляє Березенко.

Дійсно, представники президентської партії неодноразово проголошували те, що на призначення Супрун немає голосів. І зараз, вона вже і непотрібна. Реформу далі можуть проводити інші люди, головне було її прийняти, про що також повідомив заступник голови фракції Блок Петра Порошенко.

Заст. голови фракції БПП Березенко: «Не важливо, хто далі очолить МОЗ»

Також нагадаємо, що за словами Прем’єра Гройсмана, Україну повинні будувати українці.

Хто може стати новим міністром? Експерти повідомляли, що Радикальна партія Ляшко може продати свої голоси ради того, щоб отримати крісло у Міністерстві охорони здоров’я. Згідно результатам голосування, РПЛ віддали майже всі голоси ЗА, а тому можуть очікувати на винагороду. Це при тому, що Ляшко особисто заявляв, що не допустить прийняття цього законопроекту! Та хто саме займе пост, прогнозувати складно.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Також можна бути впевненими, що супротивник законопроектів Супрун Ольга Богомолець навряд чи стане міністром. Все те, що сьогодні було прийнято у Верховній Раді суперечить її ідеям, а тому, навіть, якщо вона того заслуговує, місце їй не віддадуть, щоб не повернутись до старої медичної системи.

 

Комментировать

Нажмите для комментария