Новини

В МОЗі тільки менеджери… Нові директорати міністерства очолюватимуть менеджери, а не лікарі

Минздрав_Медпросвита

Згідно плану реформ міністерств, на роботу у 5 нових директоратів планують залучати виключно менеджерів, та не мають стосунку до роботи зі здоров’ям

«У нас буде 5 директоратів. Ми шукаємо людей, які не є лікарями й не є спеціалістами громадського здоров’я, а на директорів нам потрібні люди, які можуть бути хорошими менеджерами, які можуть співпрацювати з людьми, які мають якесь знання по тих темам (роботи МОЗ — ред.), але найважливіше — вміють організувати людей, які працюють з ними, співпрацюють з іншими директоратами і з держсекретарем, міністром, заступниками міністрів», — зазначила в.о. міністра Уляна Супрун.

Головним завданням менеджерів у цих директоратів, зі слів Супрун, буде втілення реформ, які будуть проводитись у галузі охорони здоров’я.

Нагадуємо, що заплановані заробітні плати для цих менеджерів знаходяться в діапазоні 50 – 70 тисяч гривень. Обирати керівників директоратів будуть за конкурсною основою.

Планується, що кожен новий підрозділ почне свою роботу вже на початку 2018 року, або раніше, якщо їх вдасться повністю укомплектувати спеціалістами.

Комментировать

Нажмите для комментария