Новости

В МОЗі хочуть перевчити водіїв на медробітників і створити додаткові бригади парамедиків

Скорая помощь_медпросвіта
МОЗ: навчання по спеціальності екстрений медичний технік дозволить підсилити систему екстреної допомоги на 12 тис працівників, що зараз забезпечують роботу спеціалізованого медичного транспорту

МОЗ виніс на суспільне обговорення Проект постанови про внесення змін в типове положення про бригаду екстреної медичної допомоги.

Згідно з документом, МОЗ пропонує до вже існуючих екстреної допомоги (лікарських та фельдшерських) додати бригаду парамедиків, до якої будуть входити 2 парамедика та екстрений медичний технік.

Нове в охороні здоров’я: Екстрений медичний техник

У разі необхідності, керівник центра ЕМП для підсилення бригади парамедиків може залучати лікарів за спеціальністю медицина невідкладних станів.

Як пояснили в МОЗ, програма підготовки парамедиків по невідкладним станам відрізняється від програми підготовки фельдшерів.

Нове в охороні здоров’я: Парамедик

А навчання по спеціальності екстрений медичний технік дозволить підсилити систему екстреної допомоги на 12 тис працівників, що зараз забезпечують роботу спеціалізованого медичного транспорту, заявили в МОЗ.

В МОЗі впевнені, що створення бригад парамедиків дозволить зекономити бюджетні кошти та підвищити якість екстреної допомоги.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

Мы на Facebook