Новини

В МОЗ відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів по 9 процедурах

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України оголосив про проведення процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів за 9 процедурами.

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України повідомляє, про проведені процедури розкриття поданих пропозицій конкурсних торгів по 9 наступним процедурам державних закупівель:

01.10.2015:

закупівлі 18.12.1 Послуги щодо друкування, інші (Листок непрацездатності).

07.10.2015:

закупівлі 21.10.6 Залози та інші органи, екстракти цих речовин та інші речовини людського чи тваринного походження, н. в. і. у. (Лікарські засоби для лікування хворих із серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями) — 2 лоти;

закупівлі 21.20.1 — ліки (Лікарські засоби для лікування хворих із серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями) — 9 лотів;

08.10.2015:

закупівлі 26.60.1 Устаткування радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устаткування (медичні вироби для електрофізіології та кардіостимуляції – 21 лот);

закупівлі 32.50.5. Вироби медичної та хірургічної призначеності, інші (Вироби медичного призначення для лікування хворих із судинно-мозковими захворюваннями) – 5 лотів);

09.10.2015:

закупівлі 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні (Медичні вироби для проведення кардіохірургічних втручань (судинні протези) — 26 лотів);

12.10.2015:

закупівлі 21.20.1 Ліки: Соматропін, флакон, картридж, шприц-ручка;

закупівлі 21.20.1 Ліки (медикаменти для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації – 14 лотів);

закупівлі 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні (медикаменти та вироби медичного призначення для лікування хворих нефрологічного профілю — 19 найменувань).

За результатами проведених згідно з законодавством порядку процедур складено протоколи розкриття пропозицій конкурсних торгів, які оприлюднені на веб-порталі «Вісник державних закупівель» відповідно до вимог статті 10 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

У Києві відкриють паліативний центр для дітей

За дорученням МОЗ України та за підтримки Київського міського голови і постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розпочався процес створення першого у місті Києві Центру надання паліативної допомоги дітям.

Центр планується створити за участю Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика у приміщеннях Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні, яка має відповідні умови для розгортання відділення з 10 одномісних палат з окремими виходами на вулицю, що є важливим для маленьких пацієнтів та їх сімей. Також у вільних приміщеннях лікарні підготовлено майданчик для створення виїзної мобільної мультидисциплінарної бригади як важливої складової структурного підрозділу центру, і саме з цієї бригади розпочнеться функціонування Центру та робота з медичним персоналом міста Києва.

9 жовтня на запрошення Голови постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Юрія Крикунова у місті Києві перебувала делегація партнерів міста Києва з питань реабілітації у складі керівників Центру реабілітації дітей міста Мюнхена (Німеччина) доктора Ханса Брює и Томаса Папе, які оглянули майбутні приміщення Центру.

Відбулась робоча зустріч гостей з радником Міністра охорони здоров’я України Олегом Крижним, головою ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» д.мед.н. Василем Князевичем, заступником Голови Ліги, завідувачем кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л. Шупика професором Раїсою Моісеєнко, професором кафедри дерматовенерології НМАПО імені П.Л. Шупика професором Лідією Калюжною, директором УМЦРДОУНС МОЗ України Володимиром Мартинюком, на якій обговорено подальші шляхи розвитку системи реабілітації дітей у місті Києві та напрямки співпраці з фахівцями міста Мюнхена, зокрема, питання підготовки спеціалістів із залученням кафедр НМАПО імені П.Л. Шупика та інших закладів і установ.

 

Комментировать

Нажмите для комментария