Новини

В МОЗ України повідомили про готовність до спалахів дифтерії та правця

Лапій_Медпросвіта

Під час брифінгу Міністерства охорони здоров’я, експерт за направленням «Інфекційні захворювання» Федір Лапій повідомив про достатню кількість вакцин.

«Зараз в Україні ми маємо достатню кількість доз вакцини проти дифтерії, праця – більше 6 мільйонів доз. Вперше за останні роки ми маємо можливість забезпечити імунітет кожному дорослому», — запевняє Лапій.

В Міністерстві охорони здоров’я рекомендують населенню вже починати вакцинацію проти цих хвороб. Експерти впевнені, що поки що можна запобігти появам спалахів дифтерії та правця в кожному регіоні України та не допустити подібної ситуації, яка зараз є в Україні з кором.

Е. Комаровский: Общество требует трупов. И корь покажется сладкой ягодкой на тортике, когда придет дифтерия

Нагадаємо, що про можливу епідемію дифтерії та правця в Україні почали говорити ще весною 2017 року. Тоді медіа педіатр Євген Комаровський повідомив, що наразі в країні надзвичайно низькій рівень вакцинації проти таких захворювань, як кір, дифтерія та правець. Щоб запобігти поширенню захворювань, він закликав підтримувати медичну реформу, яку проводить керівництво МОЗ в обличчі Уляни Супрун та її команди та самостійно вакцинуватись.

Комаровський: «Змінити ситуацію можна виключно диктаторськими методами»

В свою чергу експерт МОЗ за направленням «Інфекційні захворювання, дитячі інфекційні захворювання, паразитологія» Федор Лапій нагадує, що дорослі мають ревакцинуватись кожні 10 років, або частіше. Рекомендації вони зможуть отримати у лікарів.

Комментировать

Нажмите для комментария